KrzewyBukowiec.pl

Internetowa Szkółka Krzewów Ozdobnych

Witamy w naszym sklepie wysyłkowym stworzonym z miłości do roślin

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą roślin ozdobnych. Oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości sadzonek różnorodnych gatunków  drzew,  krzewów, traw, bylin i nie tylko, do wszystkich projektów ogrodniczych i krajobrazowych. Nasza szkółka roślin stara się sprostać wymaganiom klientów indywidualnych oraz firm zajmujących się profesjonalnie terenami zielonymi. Od początku prowadzimy sprzedaż stacjonarną w miejscowości Bukowiec w województwie małopolskim.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych obecnych i przyszłych klientów postanowiliśmy rozszerzyć działalność o sprzedaż wysyłkową. Rozpoczęliśmy od współpracy z serwisem allegro gdzie mieliśmy przyjemność zdobyć zaufanie tysięcy zadowolonych klientów. Zdobyte doświadczenie w obsłudze zamówień, bezpiecznym pakowaniu i wysyłce roślin pozwoliło na zbudowanie własnego sklepu internetowego, którego obecnie są Państwo gośćmi. Teraz każdy, kto tak ja my kocha rośliny może mieć je na wyciągnięcie ręki nie wychodząc z domu.

Mamy nadzieję, że dzięki stronie KrzewyBukowiec.pl, nasze rośliny staną się częścią Twojego ogrodu.

Najwyższa jakość roślin

Z myślą o Twoim ogrodzie

Najważniejsza dla nas jest jakość roślin, zdrowotność oraz odporność wyprodukowanych sadzonek. Bardzo ważna jest ich zdolność do szybkiej aklimatyzacji w nowym miejscu. Nasze krzewy od początku uprawiane są w doniczkach.  Pozwala to na sadzenie praktycznie o każdej porze roku, z wyłączeniem upałów i mrozów, pamiętając przy tym o zapewnieniu roślinom odpowiednich warunów i niezbędnej wilgoci.

Krzewy sprawdzone od lat

W naszym klimacie

Trzon naszej oferty stanowią krzewy iglaste tj. jałowce płożące, tuje, sosny i inne sprawdzone przez lata w polskich ogrodach gatunki roślin. 

W odpowiedzi na potrzeby klientów staramy się także stale wzbogacać asortyment o gatunki rzadkie,  niespotykane w sklepach i szkółkach oraz nowe odmiany, których stale przybywa na rynku ogrodniczym.

Najwyższa jakość obsługi

Bezpieczna i szybka dostawa

Posiadamy doświadczenie w pakowaniu i bezpiecznej wysyłce roślin. Wszystkie rośliny przez nas wysyłane są przed pakowaniem odpowiednio podlane. Krzewy odpowiednio układamy w opakowaniu kartonowym i zabezpieczamy przed przemieszczaniem się w transporcie. Korzystamy z usług firmy kurierskiej gwarantującej najkrótszy czas podróży paczek z Twoimi roślinami.

Bezpieczne zakupy

Wygodne i szybkie płatności

W naszym sklepie proponujemy prostą, intuicyjną ścieżkę zakupów. Oferujemy naszym klientom kilka metod płatności: przelewy tradycyjne i płatność przy odbiorze, a także przelewy automatyczne. Dzięki Przelewy24 można wygodnie, szybko a przede wszystkim bezpiecznie zapłacić za zakupy.

Zapraszamy również na zakupy do naszego punktu sprzedaży stacjonarnej.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - KONKURENCYJNE CENY

Mamy przyjemność zaproponować Państwu najlepszej jakości krzewy ozdobne w najniższej cenie.

3558

zadowolonych klientów

100000

roślin produkowanych rocznie

4281

zrealizowanych zamówień
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

„Rób to, co robisz tak dobrze, że będą chcieli to zobaczyć ponownie i przyprowadzić swoich przyjaciół” –Walt Disney

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI

Zadowolenie klienta naszym priorytetem

Najwyższa jakość

Dobro roślin na pierwszym miejscu. Krzewy produkujemy z najwyższą starannością

Bezpieczne zakupy

Zapewniamy szybkie i bezpieczne płatności online

Konkurencyjne, niskie ceny

Najwyższa jakość w najniższej cenie

Szybka wysyłka

W sezonie do 5 dni roboczych. Nasz system pakowania jest sprawdzony od lat